«Входимо в режим економії»: В окупованій Ялті тепер рідше прибиратимуть та зупиняють усі ремонтні і будівельні роботи

У Ялті окупанти тепер прибиратимуть та вивозитимуть сміття рідше, а ремонти та будівництва у місті зупинять на невизначений термін. На такі кроки російська влада у Криму йде, аби економити паливо.

Про це у Telegram 22 червня повідомила "голова" окупаційної адміністрації Ялти Яніна Павленко, пише Суспільне Крим.

"Перше і головне: входимо у режим економії. Пріоритети по пальному — аварійні роботи, громадський і комунальний транспорт. Рух громадського на особливому контролі — важливо зберегти логістику, враховуючи віддалені райони. По комунальному — переглянемо кратність прибирання, тому прошу мешканців Ялти максимально зберігати порядок. Призупиняємо будівельні та ремонтні роботи", — написала окупаційна чиновниця.

Нагадаємо, також у частині півострова введені віялові відключення електроенергії.

Окрім цього з 22 червня до 1 вересня окупанти скасували прийом дітей у таборах.
 

Джерело

Новости Крыма