Увечері 21 червня та в ніч проти 22 червня в тимчасово окупованому Криму пролунала серія вибухів. Під удар могли потрапити будівля прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську та Таврійська теплоелектростанція.
Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає, повідомляє Цензор.НЕТ із посилання на місцеві Telegram-канали.
За даними пабліків, вибухи лунали в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших районах півострова. Повідомлялося також про роботу російської протиповітряної оборони та звуки стрілецької зброї.
Увечері 21 червня окупаційна влада оголосила повітряну тривогу через загрозу атаки безпілотників.
Telegram-канал "Кримський вітер" повідомив, що в Армянську було зафіксовано влучання по будівлі прикордонної служби ФСБ РФ, розташованій поблизу залізничного вокзалу. Після вибуху спалахнула пожежа, а згодом, за інформацією пабліка, відбулася детонація, ймовірно, боєприпасів.
Місцеві жителі також повідомляли про запах гару в місті. Водночас незалежного підтвердження цих повідомлень наразі немає.
Після серії вибухів у соцмережах почали з'являтися повідомлення про перебої з електропостачанням у Феодосії, Севастополі, Керчі та низці інших населених пунктів окупованого півострова.
Крім того, окремі телеграм-канали повідомили про атаку безпілотників на Таврійську ТЕС. Офіційна інформація щодо можливих пошкоджень енергетичного об'єкта або інших наслідків станом на момент публікації відсутня.
