У СІЗО окупованого Сімферополя окупанти утримують десятки людей у повній ізоляції – КРЦ

У СІЗО-2 окупованого Сімферополя російські окупанти утримують десятки людей у повній ізоляції від зовнішнього світу.

Про це заявила менеджерка Кримськотатарського Ресурсного Центру Зарема Барієва на сторинці у Фейсбуці.

За словами Барієвої, на третьому поверсі ізолятора розташовані 20 камер, де утримуються так звані "заморожені" в’язні у статусі "інкомунікадо".

"На 3-му поверсі СІЗО-2 у Сімферополі є 20 камер, у яких утримуються "заморожені" особи, тобто ті, хто перебувають у статусі "інкомунікадо", і ніхто не знає ані імен, ані прізвищ цих людей", – зазначила вона.

За інформацією КРЦ, у восьми камерах перебувають по чотири особи, в інших – по двоє. Серед них є чотири камери, де утримують жінок.

У КРЦ стверджують, що адміністрація ізолятора приховує інформацію про таких ув’язнених та максимально обмежує будь-які контакти із зовнішнім світом.

За словами Барієвої, цих людей рідко виводять на прогулянки, а інші ув’язнені практично нічого про них не знають.

Також вона заявила про жорсткі умови утримання та застосування насильства щодо в’язнів.
 

Джерело

Новости Крыма