У СІЗО-2 окупованого Сімферополя російські окупанти утримують десятки людей у повній ізоляції від зовнішнього світу.
Про це заявила менеджерка Кримськотатарського Ресурсного Центру Зарема Барієва на сторинці у Фейсбуці.
За словами Барієвої, на третьому поверсі ізолятора розташовані 20 камер, де утримуються так звані "заморожені" в’язні у статусі "інкомунікадо".
"На 3-му поверсі СІЗО-2 у Сімферополі є 20 камер, у яких утримуються "заморожені" особи, тобто ті, хто перебувають у статусі "інкомунікадо", і ніхто не знає ані імен, ані прізвищ цих людей", – зазначила вона.
За інформацією КРЦ, у восьми камерах перебувають по чотири особи, в інших – по двоє. Серед них є чотири камери, де утримують жінок.
У КРЦ стверджують, що адміністрація ізолятора приховує інформацію про таких ув’язнених та максимально обмежує будь-які контакти із зовнішнім світом.
За словами Барієвої, цих людей рідко виводять на прогулянки, а інші ув’язнені практично нічого про них не знають.
Також вона заявила про жорсткі умови утримання та застосування насильства щодо в’язнів.
