Сили оборони України продовжують системно порушувати логістичне забезпечення російських військ. Важливу роль у цьому відіграють Сили безпілотних систем, які, зокрема, активно виконують завдання на тимчасово окупованій території Криму.
Про це розповів командувач Нацгвардії, генерал-майор Олександр Півненко інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".
Він розповів про масштабування Нацгвардією дронового контролю неба над Донецьком і Маріуполем.
"Ми будемо збільшувати кількість наших пілотів на оперативну глибину і набагато більше знищувати логістику ворога. Чим більше засобів — тим краще робитимемо", — заявив командувач НГУ.
Відповідаючи на питання про логістику ворога в Криму, Півненко заявив, що цим напрямком займаються Сили безпілотних систем на чолі з командувачем Робертом "Мадяром" Бровді.
"По Криму працюють Сили безпілотних систем, Мадяр. Вони добре знають, що роблять. Можу тільки сказати: додавлюйте максимально", — заявив він.
Нагадаємо, в ніч проти 21 червня українські далекобійні санкції застосовувалися по воєнній логістиці, нафтовій галузі та протиповітряній обороні окупантів у Криму.
Також повідомлялося, що частина окупованого Криму знеструмлена через пошкодження внаслідок дронової атаки.
Крім того, 21 червня з 9:00 на АЗС в окупованому Криму припинено відпуск пального як за готівковий і безготівковий розрахунок, так і за талонами для фізичних і юридичних осіб.
Згодом стало відомо, що графіки відключення електроенергії запроваджують в окупованому Криму після нічних ударів Сил оборони.
