Біля узбережжя Севастополя стався землетрус магнітудою 4,4

Біля узбережжя окупаного Севастополя стався землетрус магнітудою 3,6. Впродовж ночі 22 червня зафіксували кілька поштовхів.

Про це повідомили в Європейсько-Середземноморському сейсмологічному центрі, пише Суспільне Крим.

«Губернатор» окупованого Севастополя Михайло Развозжаєв написав про 7 землетрусів поблизу міста.

"За оперативними даними Кримської сейсмічної мережі, сьогодні вранці в Чорному морі відбулися сім землетрусів, два з яких були відчутними й супроводжувалися форшоками та афтершоками", — написав він.

О 09:11 центр повідомив про ще один поштовх магнітудою 4,4 бали.

Поштовхи фіксували о 05:09. Згодом повторно о 07:11.

"308 км на південний південний схід від Миколаєва, Україна (населення — близько 483 тис. осіб), місцевий час: 07:11:07,5 22 червня 2026 року. 33 км на південний південний захід від Севастополя, Україна (населення — близько 464 тис. осіб), місцевий час: 07:11:07,5 22 червня 2026 року", — пише центр.

Про третій поштовх сповістили о 08:48. Він стався за 10 кілометрів від Севастополя.

Про землетрус повідомили також у окупаційному інституті сейсмології та геодинаміки КФУ імені Вернадського. Інформації про руйнування та постраждалих немає.

Нагадаємо, редакція Суспільне Крим раніше дізнавалася, наскільки серйозною є загроза нових потужних землетрусів у Чорноморському регіоні та які наслідки вони можуть мати для півострова.

Капітан 1-го рангу запасу Військово-морських сил України Андрій Риженко наголосив, якщо епіцентр потужного землетрусу буде в морі, під загрозою може опинитися й Кримський міст.

"Коли будували Кримський міст, а історія досить тривала, то основним фактором, який зупиняв цей процес, була якраз можливість землетрусу. І, наприклад, коли німці під час Другої світової війни заклали навіть стовпи фундаменту, вони відмовилися якраз через цей фактор", — наголосив він.
 

Джерело

Новости Крыма