Після атак дронів-камікадзе у тимчасово окупованому Криму виникли проблеми не лише з нестачею бензину, але й зі світлом. Частина півострова в неділю, 21 червня, залишилася без електроенергії.
Про це пише ZN.ua із посиланням на "Крименерго".
Вказано, що через "пошкодження електромереж" частина абонентів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного районів знеструмлена. Окупанти повідомляють про ремонтні роботи. Зокрема, без світла залишилися Армянськ, Алушта, Красноперекопськ.
Окупаційна адміністрація повідомила, що в Севастополі діють графіки відключення електроенергії.
Сьогодні вночі далекобійні дрони Сил безпілотних систем атакували в Керчі нафтовий термінал.
Так званий глава окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов заявив, що на півострові АЗС припинили продаж пального для населення та бізнесу. Його зможуть купувати лише державні служби.
