Проблеми не лише з бензином: Крим частково знеструмлено

Після атак дронів-камікадзе у тимчасово окупованому Криму виникли проблеми не лише з нестачею бензину, але й зі світлом. Частина півострова в неділю, 21 червня, залишилася без електроенергії.

Про це пише ZN.ua із посиланням на "Крименерго".

Вказано, що через "пошкодження електромереж" частина абонентів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного районів знеструмлена. Окупанти повідомляють про ремонтні роботи. Зокрема, без світла залишилися Армянськ, Алушта, Красноперекопськ.

Окупаційна адміністрація повідомила, що в Севастополі діють графіки відключення електроенергії. 

Сьогодні вночі далекобійні дрони Сил безпілотних систем атакували в Керчі нафтовий термінал. 

Так званий глава окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов заявив, що на півострові АЗС припинили продаж пального для населення та бізнесу. Його зможуть купувати лише державні служби.
 

Джерело

Новости Крыма