В окупованому Севастополі знову стався землетрус, восьмий за останню добу

22 червня о 14:07 землетрус магнітудою 4,3 бали стався біля узбережжя окупованого Севастополя. Поштовхи зафіксували на глибині 10 кілометрів за 26 км від міста.

Про це інформує Європейський Середземноморський сейсмологічний центр, пише Суспільне Крим.

У коментарях очевидці землетрусу з Севастополя вказують, що підземні поштовхи були відчутні в оселях.

"Двері шафи-купе бились одна об одну, трусилась люстра", — йдеться у коментарях.

"Рухались картини на стінах", — вказують очевидці.

За даними Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру 22 червня експерти зафіксували щонайменше підземні поштовхи о 05:09, 07:11 та 08:48 магнітудою 3,6 бали. О 09:22 повідомили про ще один поштовх магнітудою 4,4 бали.

Згодом окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развозжаєв повідомив про щонайменше сім поштохів поблизу міста.
 

Джерело

Новости Крыма