У тимчасово окупованому Севастополі (Крим) запровадили режим обмеження електропостачання без точного графіка.
Про це заявив так званий губернатор міста Михайло Развожаєв у Telegram, пише Українська правда.
"За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання", — заявив Развожаєв.
Деталі: За словами призначеного окупантами чиновника, це необхідно для усунення перевантаження електромереж за межами регіону, щоб "не допустити аварії в усій енергосистемі"
"Оскільки рішення про відключення ухвалив системний оператор, точного погодинного графіка за адресами наразі немає. Як тільки він з'явиться – його опублікують у каналі "Севастопольенерго"", – заявив Развожаєв.
Він закликав мешканців з розумінням поставитися до "тимчасових труднощів" та не використовувати потужні електроприлади.
Нагадаємо, 24 червня тимчасово окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання після атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру міста.
