Міст через Арабатську Стрілку, який з'єднує тимчасово окуповану частину Херсонської області з анексованим Кримом, після ударів українських дронів обвалився.
У Telegram-каналі Supernova+ оприлюднили фото величезної діри на мосту, пише ZN.ua.
Українські військові продовжують системно бити по залізничних та автомобільних мостах, щоб ускладнити військову логістику росіян на півдні України.

22 та 23 червня Сили спеціальних операцій двічі атакували залізничний міст через Північнокримський канал у Криму та повністю знищили його.
11 червня українські військові атакували одразу чотири мости в районі в'їзду до Криму. Також двічі вдарили по автомобільному мосту біля Чонгару. 13 червня захисники завдали ударів по Чонгарському залізничному мосту.15 та 20 червня під удар потрапили мости в Чонгарі та Армянську.
Унаслідок ударів ЗСУ по протиповітряній обороні та мостах, що сполучають материкову частину України з Кримом, півострів опинився на межі логістичної ізоляції.
