ЗСУ відбили 60 атак росіян на найгарячіших напрямках

На Мар’їнському напрямку протягом доби захисниками були відбиті численні атаки противника у північній і центральній частинах населеного пункту Мар’їнка.

ЗСУ відбивають атаки окупантів фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Основні зусилля противник зосереджує на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там відбито близько 60 атак противника. Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку. 

Про це йдеться у ранковому зведенні Гнштабу. На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається сталою. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

Зокрема, на Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають важкі бої за місто Бахмут. Також, протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії на околицях населених пунктів Григорівка, Богданівка та Іванівське. Від ворожих обстрілів постраждала ціла низканаселених пунктів.

«На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії в районах Новокалинового та Первомайського Донецької області, успіху не мав, зазнав великих втрат», — повідомили в Генштабі.

Полонений «вагнерівець» зізнався, що окупанти бояться Авдіївки, як вогню (відео) В ISW пояснили, навіщо Путін їздив на окуповані українські території

На Мар’їнському напрямку протягом доби захисниками були відбиті численні атаки противника у північній і центральній частинах населеного пункту Мар’їнка, а також в районі Новомихайлівки Донецької області. В той же час, ворожих обстрілів зазнали Красногорівка, Георгіївка, Мар’їнка, Побєда, Новомихайлівка та Парасковіївка Донецької області.

При цьому в Генштабі додали, що на Шахтарському і Лиманському напрямку цієї доби противник наступальних дій не проводив. 

Джерело

Новости Крыма