ЗСУ спіймали БТР окупантів на Запорізькому напрямку (відео)

Успіхами на фронті похвалилася бригада «Спартан».

ЗСУ ліквідували БТР армії РФ на Запорізькому напрямку / колаж УНІАН, фото скріншот, фото facebook.com/OperationalCommandSouth

Збройні сили Україні «спіймали на гачок» чергову російську БТР на Запорізькому напрямку. Нагадаємо, армія України значно посилила свою боєздатність на полі бою БТР М113, які отримала від Вашингтона.

Бронетранспортер загарбника стерли в попіл бійці бригади «Спартан», задіявши гаубицю Д-30. Відео вогняної роботи наших артилеристів показало МВС України.

ЗСУ знищили БТР РФ на Запорізькому напрямку ЗСУ розгромно відпрацювали по окупантах: що знищено Росіяни біснувалися на 5 напрямках фронту: де було «гаряче» Окупанти зазнали великих втрат під час боїв на островах Дніпра, — ISW На Запоріжжя привезли 1500 бурятів: Генштаб розкрив деталі

Окупанти задумали наступ через тиск під Бахмутом

Нагадаємо, сьогодні британська розвідка повідомила про плани РФ спробувати відновити оперативний наступ на одній з ділянок фронту в Україні. З огляду на чималий тиск, з яким мають справу росіяни під Бахмутом, армія ворога може спробувати збільшити інтенсивність боїв по лінії Куп’янськ-Лиман.

Кінцева мета загарбника — створення буферної зони у Луганській області. Для цього росіяни спробують прорватися на захід до річки Оскіл, вважає Міноборони Британії.

Джерело

Новости Крыма