«Золотого фонду» скоро не буде: експерт спрогнозував, на скільки вистачить ПВК «Вагнер»

Цінність ПВК «Вагнер» для Путіна полягала в тому, що там були люди з досвідом, але скоро їх не залишиться.

Експерт спрогнозував долю «вагнерівців» / фото ua.depositphotos.com

Приватна військова компанія «Вагнер», яка належить Євгену Пригожину, з кожним днем втрачає на війні в Україні дедалі більшу кількість найманців. За таких темпів ліквідації окупантів, кадрового складу «вагнерівців» вистачить на декілька тижнів. 

Про це в ефірі «24 каналу» заявив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. За його словами, зараз Пригожин ліквідовує «золотий фонд» ПВК «Вагнер», який ще залишався до певного часу. Усе це робиться задля захоплення українського міста-фортеці Бахмута, щоб показати бодай якесь досягнення російському президентові Володимиру Путіну.

«Якщо він далі такими темпами рухатиметься, то його кадрового складу вистачить ще на два тижні», – прогнозує журналіст.

Яковенко зазначив, що після цього Путін дасть Пригожину можливість вербувати до ПВК нових найманців, але ці люди будуть непридатні для війни.  

«Цінність для Путіна ПВК «Вагнер» полягала в тому, що там були люди з досвідом. Вони воювали на Донбасі у 2014 році, в Сирії та в Африці. Але ось цих людей вже скоро не залишиться», – зауважив Яковенко.

Росіяни продовжують ганьбитися: експерт показав перероблений танк Т-90 «Прорив» (фото) Українські військові знищили спостережні пункти ворога зі «Стугни» (відео) «Темна ворона»: експерт розповів про характеристики нових російських ракет Х-50ПВК «Вагнер» на війні в Україні: останні новини

Найманці ПВК «Вагнер» беруть активну участь у війні Росії проти Україні. Зокрема, «вагнерівці» воюють на Донеччині. Нещодавно українські захисники зірвали їхню атаку в районі Бахмута. Ворог поніс втрати. 

Один із «вагнерівців», що потрапив до полону зізнався, що ПВК Пригожина зазнає в Україні колосальних втрат. За його словами, йдеться не про десятки чи сотні, а про «тисячі трупів». До прикладу, з його групи в 10 осіб – 8 були знищені. 

Джерело

Новости Крыма