Знайди дивний годинник: ця головоломка під силу тільки людям з високим IQ

Годинник, що відрізняється, на цій оптичній ілюзії розташовано так, що знайти його вкрай важко.

Цю головоломку не кожен здолає / FreshersLive

Лише люди з високим IQ зможуть легко знайти годинник, що відрізняється від інших на цьому зображенні.

Новою головоломкою поділилося видання FreshersLive. Годинники на ньому розміщені так, що ви не відоразу зможете знайти той, який не схожий на інші. Декому з нас це взагалі не під силу зробити.

Оптичні ілюзії — це чудовий спосіб покращити вашу концентрацію та спостережливість, і все, що вам потрібно зробити — це знайти годинник, який відрізняється від однотипних на зображенні. 

Тож чи знайшли ви помітити годинник із прихованими особливостями на цій карколомній картинці? Погоджуємось, це складно, але все спробуйте сконцентрувати увагу на максимум.

Ви не розкрили секрет цієї головоломки? Даємо вам підказку. Дивний годинник розташовано у четвертому ряді третім справа.

Підказка / FreshersLive Хотів стати Людиною-павуком: хлопчик наразив себе на смертельну небезпеку заради мрії Цей тест покаже, працюєте ви забагато чи недостатньо: точність вразила багатьох Тільки люди з «гострим зором» можуть знайти комаху, що ховається в оптичній ілюзії Перше побачення пройшло вдало, але дівчина розірвала стосунки: що пішло не так Смілива пара на Філіппінах побралася в затопленій після тайфуну церкві: мережа шокована вчинком (відео)

Нагадаємо, якщо ви прискіплива людина з орлиним зором, ця непроста головоломка з картатим прапором – для вас. Помітити прихований елемент на картинці за 8 і менше секунд можуть тільки люди з найгострішим зором.

Джерело

Новости Крыма