Злата Огнєвіч зізналася, чи піде на «Холостячку» вдруге

Співачка відверто відповіла на питання, яке цікавить багатьох її фанів.

Огнєвіч більше не хоче виносити на загальний огляд своє особисте життя / фото instagram.com/zlata.ognevich

Українська співачка Злата Огнєвіч поспілкувалася з фанами у Stories та розповіла, чи хотіла б вона вдруге стати головною героїнею романтичного реаліті «Холостячка». Як відомо, вона брала участь у шоу та обрала чоловіка, який їй подобається. Втім, їхній роман швидко закінчився.

Співачка зазначила, що нині не може відкривати усіх таємниць. Проте Огнєвіч додала, що вона б не погодилася на ще одну участь у реаліті.

«Не можу відкривати усіх таємниць, але якби це й було можливо: я би вдруге не пішла. Такі відчуття і досвід трапляються тільки раз у житті! Це має бути тільки один раз», — написала Огнєвіч.

Чи вдалося співачці знайти своє кохання вже після шоу «Холостячка» — невідомо. Огнєвіч більше не хоче виносити на загальний огляд своє особисте життя.

Раміна Есхакзай відповіла, чи стане головною героїнею «Холостячки» Стало відомо, хто може замінити Влада Яму в журі «Танців з зірками»»Холостячка» зі Златою Огнєвіч — чим усе закінчилося

Нагадаємо, Огнєвіч була головною героїнею другого сезону «Холостячки». У фіналі співачка обрала Андрія Задворного. Він підкорив її серце, після шоу пара зустрічалася майже два місяці.

Втім, на пост-шоу «Холостячки» Задворний зізнався, що він розірвав стосунки зі співачкою. Після цього бізнесмен отримав чимало критики. Проте він реагував на усе доволі агресивно. 

Джерело

Новости Крыма