Зірка «Кухні» розповів про цькування в РФ: Хабенський влаштував «показову прочуханку»

Зірка «Кухні» та його дружина Ольга Васильєва втратили роботу через свою позицію.

Дмитро Назаров з серіалу «Кухня» підтримав Україну / скріншот

Російський актор Дмитро Назаров, який підтримав Україну і виступив проти повномасштабної війни, розповів про те, як керівник театру імені Чехова Костянтин Хабенський влаштував йому «показову прочуханку». Зірка «Кухні» та його дружина Ольга Васильєва втратили роботу через свою позицію.

У бесіді з Марком Фейгіним Назаров розповів, з чого все почалося. Спочатку Хабенський зателефонував йому і сказав, що не хоче влаштовувати «показову прочуханку». Проте вже наступного дня все змінилося.

Говорячи про те, що він постраждав і втратив роботу в театрі, Назаров зазначив, що річ не у колегах. Він вважає, що рішення приймав саме Хабенський.

«Напевно, про колег не йдеться, а саме про Костянтина Юрійовича (Хабенського — УНІАН), який повинен був прийняти рішення. За його словами, цього рішення від нього чекали і наполягали. Напевно, потрібно зрозуміти, що це була показова прочуханка», — зазначив Назаров.

Росіянам хотіли показати, що «недоторканних немає», зазначив актор. Путінський режим намагається придушити невдоволення громадян країни-агресорки, а тому всі артисти, які виступають проти війни в Україні, швидко втрачають роботу.

«З професії в Росії нас звільнили одразу, нас позбавили театру, нас позбавили зйомок і нас позбавили гастролей, у восьми містах Росії. Одразу це сталося, миттєво», — розповів Назаров.

Актор і його дружина розповіли, що про рішення Хабенського вони дізналися, коли були в 10-денній відпустці. В один з цих днів Назаров отримав телефонний дзвінок. Хабенський сказав, що актора потрібно відправити в так звану творчу відпустку. Керівник театру обіцяв, що всі вистави за участю Назарова просто «заморозять», а навесні він та його дружина зможуть повернутися на сцену.

Однак вже наступного дня Хабенський знову зателефонував акторові і сказав, що йому потрібно написати заяву про звільнення. Мало того, Назарову і його дружині надійшла погроза.

Хабенський заявив, що якщо Назаров і його дружина відмовляться писати заяви про звільнення, то молоді актори, які працюють в театрі, позбудуться «броні» і їх мобілізують. Зірка «Кухні» відповів, що він звільниться, бо не хоче, щоб його молодих колег відправили на війну проти України.

Після цього Назарова і його дружину скрізь замінили. Їх ролі віддали іншим акторам.

«Мені здається, що у нього (у Хабенського — УНІАН) були важкі розмови з кимось… Напевно, йому було дуже важко прийняти це рішення, можливо, одним звільненням з поста художнього керівника це не обійшлося б…  Він потрапив, звичайно, в складне становище, а природної хитрості у нього не вистачило», — резюмував актор.

Співачка з РФ Циганова розкрила проблеми окупантів і заговорила про «сатанізм» «Нічого святого»: Лорак знялася в кліпі з російським актором і розлютила українців Вакарчук шокував сумою, яку вдалося зібрати в Лондоні для українців

Нагадаємо, раніше Назаров пояснив, чому його колеги насправді підтримують Путіна.

Джерело

Новости Крыма