З’явилось нове фото командирів з «Азовсталі», які після обміну перебувають у Туреччині

Спікер українського парламенту подякував Туреччині за допомогу у поверненні наших захисників.

Українські командири перебувають у Туреччині / фото facebook.com/stefanchuk.official

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук приїхав до Туреччини й зустрівся там з командирами з «Азовсталі», які перебуватимуть у цій країні до закінчення війни (такими були умови звільнення з російського полону).

Фото з командирами Стефанчук опублікував у своєму Facebook. За його словами, він зустрівся у Туреччині з нашими Героями за проханням президента України Володимира Зеленського.

На фото — командир «Азову», Герой України Денис Прокопенко («Редіс»), його заступник Святослав Паламар («Калина»), виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський («Волина»), Олег Хоменко та Денис Шлега з Нацгвардії України.

Такий вигляд мали українські командири одразу після звільнення з російського полону 22 вересня 2022 року:Звільнені з полону українські командири мали виснажений вигляд / фото МВСОбмін, під час якого звільнили захисників «Азовсталі»

22 вересня 2022 року 200 українських захисників обміняли на звинуваченого у держзраді нардепа, кума російського диктатора Віктора Медведчука. Він дав усі можливі свідчення слідству перед обміном.

Також було вільнено п’ятьох українських командирів: Дениса Прокопенка «Редіса» з «Азова», Сергія Волинського «Волину» з 36-ї бригади морської піхоти, Святослава Паламара та Олега Хоменка з «Азову», Дениса Шлегу з Нацгвардії України. Їх п’ятьох обміняли на 55 російських військовополонених. 

Зазначалося, що всі 5 згаданих вище українських командирів за умовами обміну перебуватимуть у Туреччині аж до завершення війни в Україні.

Джерело

Новости Крыма