Зеленський звернувся до грузинських протестувальників

Зеленський наголосив, що «немає такого українця, який не бажав би успіху нашій дружній Грузії».

Зеленський записав звернення до грузинів / Офіс президента

Президент Володимир Зеленський подякував грузинським протестувальникам за підтримку України, заявив він у вечірньому відеозверненні.

Глава держави зауважив, що грузини розгортають на мітингах українські прапори і вмикають український гімн.

«Хочу подякувати всім, хто цими днями на площах і вулицях Грузії тримав українські прапори. Хочу подякувати за наш національний гімн, який лунав у Тбілісі. Це повага до України, і я хочу висловити щиру повагу до Грузії», — сказав він.

Зеленський наголосив, що «немає такого українця, який не бажав би успіху нашій дружній Грузії. Демократичного успіху. Європейського успіху»: «Ми хочемо бути в Євросоюзі – і будемо. Ми хочемо, щоб Грузія була в Євросоюзі, і я впевнений: буде. Ми хочемо, щоб Молдова була в Євросоюзі, і я впевнений: буде. На це заслуговують усі вільні народи Європи».

«Для Європи це буде вигідно»: Дуда про вибухи на»Північних потоках» Трамп заявив, що дав би Росії захопити шматок України У Швейцарії банкірів судять за покривання «хранителя офшорних багатств Путіна»Протести в Грузії – мітингувальники штурмують парламент

Протести в Грузії тривають вже другий день. Громадяни вимагають відкликання законопроекту про «іноземних агентів», яким обмежуватиметься робота ЗМІ.

Такий самий закон діє у Росії, тому дії політиків розцінюються як такі, що ініційовані кремлівською владою.

Разом з цим президентка країни Саломе Зурабішвілі ще 7 березня пообіцяла мітингувальникам, що ветує законопроект, однак громадян це не переконало і вони знову вийшли на протести.

Під час сьогоднішніх протестів грузини штурмують парламент, а силовики за допомогою сльозогінного газу і світлошумових гранат намагаються відтягнути натовп з коктейлями Молотова і камінням від урядової зони.

Джерело

Новости Крыма