Зеленський розповів, де його батьки та що вони йому говорять (відео)

Президент розповів про це ведучому Дмитру Комарову.

Зеленський визнав, що батьки за нього переживають /  фото president.gov.ua

Ведучий та журналіст Дмитро Комаров презентував спецпроект «Рік. За кадром». Він провів один день з президентом України Володимиром Зеленським та взяв у нього інтерв’ю. 

Комаров, зокрема, спитав, як Зеленський нині спілкується зі своїми батьками. Багатьох цікавить, що саме 72-річна матір та 75-річний батько говорять президенту.

Зеленський визнав, що батьки за нього переживають. Втім, вони знаходяться в Україні, слідкують за ситуацією та вірять у нашу перемогу.

«Мої батьки, вони все знають. Вони знаходяться тут, в Україні, у себе вдома. Мама завжди ставить, мені здається, одні питання: як я, чи поїв. А батько каже: «слідкуємо, молодці, добивайте їх», — зізнався Зеленський.

Матір просить його бути обережним. А батько Зеленського чекає на те, коли захисники України виженуть ворога та здолають усіх російських окупантів. 

«З перших днів війни каже, що у них шансів нуль», — додав президент, розповідаючи про свого тата. 

Зеленський про батьків — відеоЗеленський про своїх батьків Кароль, Сердючка та інші: хто з українських зірок виступить у фіналі Євробачення-2023 Бажали смерті дитині: снайперка Євгенія Емеральд розповіла про хейт від підписників

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у новому проекті про повномасштабну війну Комаров покаже досі невідомі факти, про які вже зараз можна говорити.

Джерело

Новости Крыма