Зав’язування кримського «мішка»: військовий експерт пояснив, коли окупантам загрожує пастка (відео)

Захисникам України необхідно відтіснити ворогів у Криму з двох напрямків, поділився експерт.

За кількох умов окупанти в Криму можуть опинитися у пастці, поділився експерт / фото УНІАН, Євген Кравс

Окупаційні російські сили у захопленому РФ Криму можуть опинитися в «мішку» після того, як відступлять на півострів з лівобережної частини Херсонської області та із Запорізького напрямку.

Після того, як українські війська зможуть відтіснити супротивника в Крим, відповідно, цей «мішок» можна буде зав’язати, розповів військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі «FreeДом».

«На сьогоднішній день, для того, щоб ми говорили про Крим, перед нами стоїть дуже важливе завдання — це звичайно ж зробити так, щоб ворог змушений був відступати і відходити в окупований Крим, особливо з лівого берега Херсонської області та Запорізького напрямку…», — зазначив він.

Генштаб ЗСУ розповів про наступальні дії окупантів: де найгарячіше Вибухи в Росії сьогодні: у Зеленського прокоментували пошкодження бомбардувальниківВійна в Україні з Росією 2022 — що потрібно знати

9 листопада стало відомо, що російські окупанти вирішили відступити з правобережжя Дніпра в Херсонській області на лівобережжя. Відступ вороги пояснили тим, що мають серйозні проблеми з постачанням. Вже 11 числа українські бійці зайшли в Херсон.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко говорив, що для супротивників 10-20 кілометрів углиб лівобережжя — це некомфортна зона, оскільки на неї впливає наша артилерія. Експерт додав, що частину підрозділів ворога забирають з некомфортних зон, однак це не можна називати втечею.

Екс-заступник начальника Генштабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко говорив, що з військової точки зору зараз йде переформатування Криму з півострова в острів.

Довідка УНІАН. Переносне значення слова «мішок» — це оточення військ силами супротивника.

Джерело

Новости Крыма