Західні партнери України згадують 9-ту річницю протиправної анексії Криму Росією

Низка країн світу з нагоди річниці протиправної анексії Криму Росією наголосили, що не визнали і не визнають привласнення Москвою півострова.

Про це повідомляє Європейська правда.

Міністерства закордонних справ і посольства підкреслили, що Росія грубо порушила міжнародне право і продовжує це робити, а Кримський півострів та інші окуповані райони сходу і півдня залишаються територією України. 

"Через дев’ять років після протиправної анексії Криму Британія продовжує бути на боці України, яка далі бореться з російською агресією. Українські громадяни у Криму зазнають утисків: свобод немає, цивільних осіб затримують, дітей залучають у табори "перевиховання", — наголосили у посольстві Британії. 

"Агресія Росії, що триває, порушує міжнародне право та Статут ООН. Фінляндія не визнає здійснену Росією незаконну анексію. Ми підтримуємо територіальну цілісність України та зусилля щодо її відновлення. Крим – це Україна", — зазначає МЗС Фінляндії. 

МЗС Швеції зі своєю заявою опублікувало постер "Крим — це Україна. Донецьк — це Україна. Херсон — Україна. Луганськ — це Україна. Запоріжжя — це Україна".

"Швеція не визнає і не визнає протиправну анексію Росією територій України. Ми продожимо непохитно підтримувати Україну", — заявили у Стокгольмі.
 

Джерело

Новости Крыма