Український аналог HIMARS може знести Кримський міст — Жданов (відео)

На думку експерта, ОТРК «Сапсан» може поставити крапку в питанні Кримського мосту.

Руйнування Кримського мосту — лише питання часу / фото телеграм-каналу ДПСУ

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував сюжет на росТБ про те, за допомогою якої зброї українці можуть знищити Кримський міст. У своєму YouTube-каналі він заявив, що його потішила реакція російських пропагандистів і їхні роздуми на тему того, чи знесе ОТРК «Сапсан» Кримський міст.

У цьому ж сюжеті російські пропагандисти Ольга Скабєєва та її чоловік Євген Попов згадали ракетний комплекс «Сапсан» й назвали його аналогом американського HIMARS.

«Що стосується ракети ATACMS — це 300 км, а якщо брати комплекс «Сапсан», то за технічним завданням він повинен бити на 480 км гарантованих… Ці дві ракети — балістичні. У РФ на сьогодні немає комплексу, який зміг би боротися з балістичними ракетами. С-400 — це поліпшені С-300. С-300 з балістичними не бореться. Ми це перевірили на практиці, на власній шкірі… Якщо ATACMS полетить, то її вже ніхто не зупинить. Або «Сапсан», або ATACMS», — зазначив експерт.

Також Жданов відповів на запитання, чи можуть американські Tomahawk знищити Кримський міст. За його словами, можуть. Але де ЗСУ взяти такі ракети?

Що таке «Сапсан»? Це український проект багатофункціонального оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК), в якому як засоби ураження застосовуються оперативно-тактичні, зенітні та протикорабельні ракети.

Розмови про звільнення Криму

Глава української розвідки Кирило Буданов 17 квітня укотре підтвердив свій прогноз щодо того, що ЗСУ зайдуть до Криму навесні цього року. 

В РНБО заявляють, що для звільнення Криму від російських загарбників Україна буде застосовувати всі види незабороненої зброї.

Для звільнення анексованого Криму потрібно завдавати ударів по Кримському мосту і знищити базу Чорноморського флоту РФ в Севастополі, заявляв військовий експерт Олексій Мельник.

Джерело

Новости Крыма