Україна отримає від Канади конфісковане майно Росії: Шмигаль розповів, що це

Український прем’єр-міністр зазначив, що Канада введе санкції проти російської компанії «Волга-Дніпро».

Україна отримає від Канади конфіскований у Росії АН-124 / фото Facebook / Денис Шмигаль

Україна отримає від Канади конфісковане російське майно. Зокрема, йдеться про літак Ан-124 «Руслан».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про результати роботи в Канаді та США. Він анонсував новий пакет санкцій проти Російської Федерації.

«Зокрема, щодо компанії Волга-Дніпро. Готуємося до конфіскації літака АН-124 та інших активів агресора в Канаді та передачі їх на користь України», — написав український політик у Facebook.

Також він зазначив, що США ввів санкції проти 120 юридичних та фізичних осіб, в тому числі й представників «Росатому».

Зміцнення двосторонніх зв’язків: голова МЗС їде до Іраку вперше з початку повномасштабної війни Росія має заплатити за відновлення України після війни – міністерка фінансів СШАКонфіскація російського майна — що відомо

Попри розв’язану Росією війну проти України, яка ще триває, але розмови про виплату Києву репарацій та пошук джерел фінансування відновлення країни вже почалися. Одним з можливих джерел коштів може стати конфісковане російське майно в країнах-союзниць України.

При цьому 10 березня 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє примусове вилучення в Україні майна РФ та її резидентів без будь-якої компенсації його вартості. 1 вересня 2022 року суд в Україні прийняв перше рішення про конфіскацію майна російського громадянина в Україні.

Джерело

Новости Крыма