Україна хоче створити свою Кремнієву долину в Криму

При цьому міністр цифрової трансформації Михайло Федоров хоче, щоб уся країна стала Кремнієвою долиною.

Після звільнення Криму там хочуть створити свою Кремнієву долину / фото УНІАН

У президента України Володимира Зеленського є ідея створити українську Кремнієву долину в Криму.

Про це в інтерв’ю Vector повідомив віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«У президента є ідея в Криму побудувати проект, схожий на Долину, — з супертехнологічним університетом, компаніями, які працюють там цілий рік тощо», — зазначив Федоров.

Міністр також в свою чергу відмітив, що хотів би, щоб уся країна стала Кремнієвою долиною. 

«Подібні їй кластери з’являтимуться, якщо ми правильно формуватимемо політику, а ще — коли переможемо, розв’яжемо безпекові питання й зможемо інфраструктурно розвиватися», — додав він.

Українська економіка здивувала Європу: чим саме та як це нам допоможе вступити до ЄС Мінцифри домовляється про експорт «Дії» з 10 державами: на черзі Африка та Південна Америка Мінцифри залучить Apple до повоєнного перепису населення України Пентагон планує залучити стартапи Кремнієвої долини для розробки зброї — ЗМІКремнієва долина — що це

Кремнієва долина — це світовий центр високотехнологічних компаній, який розташований у штаті Каліфорнія (США), що позначає південну частину території затоки Сан-Франциско. Своєрідним інтелектуальним центром Долини став Стенфордський університет. Також цей регіон іноді помилково називають «Силіконовою долиною», плутаючи англійські слова silicon та silicone. 

Як повідомляв УНІАН, з 13 липня українці можуть скористатися всіма можливостями штучного інтелекту Google Bard українською мовою. Штучний інтелект Bard може слухати відповіді, а не лише читати їх; зберігати історію розмов; експортувати код Python у Replit (на додаток до Google Colab); ділитися розмовами з друзями.

Джерело

Новости Крыма