У ЗСУ помітили ознаки підготовки росіян до «жесту доброї волі» в Херсонській області

Наталія Гуменюк зазначила, що окупанти починають переодягатися в цивільне і ретельно пакувати вкрадене.

Гуменюк розповіла про «жести доброї волі» на Херсонщині / фото УНІАН, Віктор Ковальчук

Російські окупанти, можливо, готуються до «жестів доброї волі» на тимчасово окупованій території Херсонської області. На це вказує те, що росіяни почали масово вивозити награбоване у місцевих жителів.

«Вже навіть жителі Херсонської області як Правобережної, так і Лівобережної, знають «народну прикмету» — коли окупанти починають переодягатися в цивільне і дуже ретельно пакувати все вкрадене і відсилати в обмін на постачання боєприпасів за «поребрик» своє майно», — це як правило підготовка до тих же «жестів», — заявила речник Сил оборони півдня Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, до «жестів доброї волі» призводить робота українських захисників.

«Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б в 30 кілометрів для того, щоб полегшити життя Правобережжю», — пояснила представниця наших військових.

Експерт спрогнозував події на фронті найближчими тижнями: бронетехніку «зупинить» багнюка «Сокирою теж можна вбити»: експерт «розніс» російські танки Т-54/55Ситуація в Херсонській області — що відомо

Російські окупанти майже кожен день обстрілюють Херсонську область, а також сам обласний центр. Така жорстокість у росіян прокинулася після звільнення українською армією Херсона.

Тільки 24 березня загарбники вдарили по місту, через що постраждали місцеві жителі. Росіяни завдали удару по плавнях. Двом чоловікам вдалося перетнути річку, а на березі їх чекали медики, але 55-річний чоловік помер від осколкового поранення.

Сьогодні, 25 березня, в Херсонській області ворог завдав авіаударів по рятувальній частині і атакував установу соціального захисту населення.

Крім того, російські військові провели рейд у Чаплинці. Окупанти перевіряли документи громадян, транспортні засоби та мобільні телефони.

Джерело

Новости Крыма