У Зеленського назвали ключові цілі оборони Бахмута

Подоляк сказав, що вони виконані на 1000%.

Українські війська продовжують захищати Бахмут / фото ua.depositphotos.com

Оборона Бахмута досягла поставлених цілей і стала великим стратегічним успіхом української армії.

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, пише CNN. За його словами, Україні необхідно було виграти час і завдати важких втрат армії РФ. Військові відомства, зі схвалення президента, розробили стратегію, згідно з якою оборона ключового району була пріоритетним завданням. 

«Що стосується оборони Бахмута, то вона виконала поставлені завдання на 1000%. Військові реалізували план по знищенню основного боєздатного угруповання противника з одного боку і забезпечили навчання і підготовку десятків тисяч українських військовослужбовців для підготовки до контрнаступу з іншого», — сказав Подоляк.

Навіть якщо військовим керівництвом буде прийнято рішення відступити на більш вигідні позиції, оборона Бахмута буде великим стратегічним успіхом і фундаментом майбутньої перемоги, додав він. Поки рішення про відступ не прийнято, серед воєначальників існує консенсус в питанні продовження оборони.

У Донецьку «військкомати» взялися за пенсіонерів на тлі великих втрат — Генштаб Стало відомо про потужні удари по росіянах: Генштаб ЗСУ розкрив свіжі втрати ворога «Навіть у війні є закони»: СБУ почала розслідування розстрілу українського воїна

«Це перевага демократичної моделі, яка дозволяє нам вибирати і приймати кращі рішення. Багато критичних питань задає сам президент. Оскільки остаточне рішення як головнокомандувач приймає глава держави, президент відчуває велику особисту відповідальність», — підкреслив Подоляк.

Оборона Бахмута

Як відомо, російські війська несуть величезні втрати біля Бахмута. За даними CNN, вони вже втратили як мінімум в п’ять разів більше військових, ніж Україна. 

Військовий експерт Олександр Коваленк заявив, що у загарбників немає можливості оточити і захопити Бахмут.

Вчора пройшло засідання Ставки верховного Головнокомандувача України, в ході якого було прийнято рішення продовжити оборонну операцію у місті. В РНБО кажуть, що це рішення було прийнято разом з військовим керівництвом.

У вечірньому зверненні президент сказав, що Бахмут дає один з найбільших результатів за весь час війни.

Джерело

Новости Крыма