У Зеленського назвали головне побоювання РФ щодо війни в Україні

Супротивник у Запорізькій області вибудовує оборону у трикутнику, поділилися в ОП.

РФ боїться прямого удару України по Криму, стверджує Олексій Арестович / фото facebook.com/MinistryofDefence.UA

Головне побоювання російських загарбників щодо війни в Україні — це прямий удар українських воїнів по тимчасово захопленому Криму.

Удар України по Криму обвалить весь ворожий південний фронт, розповів радник очільника Офісу президента Володимира Зеленського Олексій Арестович журналісту та засновнику видання «Гордон» — Дмитру Гордону.

«…головне їхнє побоювання — це прямий удар на Крим. Він обвалює весь південний фронт, ЗСУ та інші Сили оборони виходять просто на кордон Криму…», — заявив співрозмовник.

За його словами, для супротивників «це повна моральна катастрофа».

Також радник ОП поділився, що супротивник у Запорізькій області вибудовує оборону у такому трикутнику: Енергодар — Мелітополь — Токмак.

Експерт пояснив, як вибухи на аеродромах ускладнили для РФ масовані атаки по Україні Росія «голенька» перед Україною: Піонтковський пояснив, чому Путін повернувся до ядерних погроз (відео)

Війна України з Росією 2022 — про які провали окупантів треба знати

Вороги на початку листопада відступили з правобережжя Херсонської області на лівобережжя, і 11 числа у Херсон зайшли українські воїни.

За словами військово-політичного оглядача Олександра Коваленка, для супротивника 10-20 кілометрів углиб лівобережжя — це некомфортна зона, оскільки туди добиває наша артилерія. 

Полковником запасу Збройних сил України, військовий льотчик-інструктор Роман Світан прогнозує відступ росіян у Запорізькій, Херсонській та Луганській областях.

Військовий експерт Олександр Мусієнко говорив, що сили РФ можуть опинитися у кримському «мішку» після відступу на півострів з лівобережної частини Херсонської області та із Запорізького напрямку.

На початку грудня політичний експерт, соціолог і журналіст Ігор Яковенко поділився думкою, що ЗСУ можуть почати звільняти Крим.

Джерело

Новости Крыма