У Запорізькій області дітей змусили писати листи російським солдатам

Всі листи перевіряють завезені з Росії вчителі.

В окупованих школах з’явилася «година про важливе» / фото ua.depositphotos.com

У тимчасово окупованому російськими загарбниками місті Токмак (Запорізька область) дітей змушують писати листи військовослужбовцям РФ. 

Як повідомляються у Центрі національного спротиву, окупаційна адміністрація наказала вмикати у всіх школах перед уроками російський гімн, а також проводити «годину про важливе», під час якої школярам нав’язують спотворене пояснення війни Росії проти України. Відвідування таких уроків є обов’язковим.

Крім того, вчителі, яких звезли в окуповане місто, змушують українських дітей писати листи окупантам зі словами підтримки. Вони перевіряють, що пишуть діти та диктують їм «правильні» слова. Відзначається, що у разі відмови батьків цих діетй очікує «профілактична бесіда».

Російська пропаганда у школах

Як відомо, Росія завозить на окуповані території своїх вчителів, забороняє у школах українську мову, а також нав’язує дітям спотворене бачення історії та війни в Україні.

Росія проводить ротацію «вагнерівців» через величезні втрати — Міноборони Чи отримає Україна винищувачі F-16: у США зробили несподіваний висновок Окупанти не припиняють штурми на Донбасі і готують умови для наступу на півдні

За даними уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубинця, російські окупанти відкривають регіональні відділення «юнармії», де вчать дітей працювати зі зброєю та ходити строєм.

Лабораторія гуманітарних досліджень Єльської школи громадської охорони виявила мережу центрів у Росії та окупованому Криму, де росіяни утримували українських дітей. Головною метою більшості цих таборів є політичне перевиховання.

Джерело

Новости Крыма