У Вінниці попрощалися з парамедикиком «Холодного Яру», вона була «янголом бійців» (відео)

Поховали Яну Рихліцьку на Алеї Героїв у Вінниці.

З парамедиком приїхали попрощатися й бійці / фото facebook.com/adam.faba

Її називали янголом бійців і дівчинкою з кісками. Вона рятувала військових у самому пеклі, але сама полягла від рук російських окупантів. У Вінниці попрощались із бойовою парамедикинею Яною Рихліцькою.

Як йдеться в сюжеті ТСН, 29-річна дівчина загинула під час евакуації поранених під Бахмутом. Медичний автомобіль росіяни обстріляли  з мінометів. Яна та ще один санітар загинули на місці.

На кладовище попрощатися з парамедикинею прийшли сотні людей. Яра із «Холодного Яру» — так її називали у 93 бригаді. Неодноразово витягувала поранених із самого пекла, так було й у фатальний для неї день. Тоді Яна разом із санітаром та водієм евакуйовували поранених з-під Бахмута, ворожа міна влучила просто у їхнє авто. 

Капелан отець Володимир говорив з Яною ввечері напередодні виїзду, каже, вона постійно рвалася на передову витягувати бійців, але командири її не відпускали.

До війни 29-річна Яна працювала в ІТ-компанії, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, волонтерила. Згодом вона залишила престижну роботу, пішла на курси парамедиків і підписала контракт із ЗСУ.

«Відчайдушна, маленька й худенька, на своїх плечах все несла», — каже родичка загиблої Наталя Власюк. Поховали Яну Рихліцьку на Алеї Героїв у Вінниці. 

Янгол бійців і промінчик сонця: у Вінниці попрощалися з парамедикинею Яною РихліцькоюСмерті українських захисників за останні дні на фронті

3 березня під час евакуації поранених українських воїнів під Бахмутом Донецької області загинула бойова медикиня 93-ї бригади «Холодний Яр» Яна Рихліцька.

6 березня 2023 року під Бахмутом Донецької області загинув командир аеромобільного батальйону львівських десантників майор Луканюк Андрій Валерійович. 

7 березня президент України Володимир Зеленський повідомив, що у боях за Донбас загинув Герой України, який очолював власний підрозділ» Вовки да Вінчі», Дмитро Коцюбайло.

Джерело

Новости Крыма