У Росії чоловік викинув рекламу і отримав величезний штраф: що сталося

«Порушника» затримали і виписали протокол.

У РФ оштрафували чоловіка, який викинув рекламу контрактної служби / фото ua.depositphotos.com

У російському Краснодарі чоловік отримав великий штраф за «дискредитацію» армії РФ. Причиною стало те, що він викинув в урну рекламу контрактної служби, яку йому дали на вулиці.

Як повідомляє група «Інформаційний спротив», правоохоронцям не сподобалося, що чоловік «демонстративно викинув листівку з державною символікою».

«Порушника» затримали і виписали протокол. Тепер чоловік повинен заплатити 40 тисяч рублів (близько 18 тисяч гривень) штрафу.

«Не служив — не мужик»: у РФ зняли пропагандистський ролик для заманювання на війну З російського підручника прибрали згадки Києва в розділі про Київську Русь (фото) Під Москвою жінка з «ЛНР» викинула доньку з вікна і стрибнула сама (відео) Вугледар та Запоріжжя на «мушці» ЗСУ: Гіркін опинився на межі нервового зривуПокарання за «дискредитацію» армії РФ: останні новини

У Росії оштрафували на 40 тисяч рублів пенсіонерку, яка похвалила президента України Володимира Зеленського. На жінку написали відразу три доноси. 

Крім того, один з росіян написав донос за «дискредитацію» армії РФ на відому актрису Лію Ахеджакову, яка підтримала Україну після російського вторгнення. Він пропонує порушити на неї кілька справ, в тому числі за «держзраду», і визнати її «іноагентом».

Джерело

Новости Крыма