У родині Алли Мазур сталася трагедія (фото)

Загиблому на війні родичу знаменитості було лише 32 роки.

Племінник Мазур загинув на війні / фото instagram.com/allamazurofficial

Відома українська телеведуча каналу 1+1 Алла Мазур розповіла про горе у своїй родині: на війні загинув її 32-річний племінник Олександр Сірий. Про втрату знаменитість повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Вона опублікувала фото Саші й додала, що це — син її двоюрідної сестри. «10 квітня Саші виповнилося 32 роки. 16 травня він загинув у бою під Червонопопівкою на Луганщині, захищаючи Україну», — написала ведуча.

За її словами, Олександр не був професійним військовим, він працював у будівельній сфері, але коли довелося взяти до рук зброю — не сховався, пішов до війська.

«Двометровий красень, який завжди готовий був кинутися на допомогу… Він пішов виручати своїх і того дня: хоча мав уже йти на ротацію. «Але хлопцям треба помогти», — пояснював сестрі… З того бою він не повернувся», — поділилася Мазур трагедією.

Вона додала, що Саша не вважав себе Героєм, але для рідних він таким є, адже кинувся виручати і підтримувати не тільки побратимів з 2-го батальйону 25-ї бригади ЗСУ, він захищав всю свою родину.

«Тому — вклоняюся низько своїй сестричці, що виховала гідного сина, справжнього відважного чоловіка», — додала ведуча.

Знаменитість побажала російським убивцям, щоб їх наздогнала кара Господня за вбиства наших військових: «І нехай кара Господня наздожене тих російських убивць, хто забрав життя нашого Саші і тисяч його побратимів».

Алла Мазур раніше втратила батька

У квітні 2023 року українська телеведуча Алла Мазур поділилася з шанувальниками трагічною новиною — з життя пішов її батько Григорій Франкович. 

А у 2021 році не стало мами Алли Мазур. Після смерті батька знаменитість зазначила, що батьки завжди будуть жити в її серці.

Джерело

Новости Крыма