У РФ «бомж» порився в смітнику й заявив, що все одно любить Путіна (відео)

Громадянин РФ дав коротке інтерв’ю-коментар, яке стало «вірусним» в мережі.

У РФ «бомж» заявив про симпатію до Путіна після рейду по смітнику / скріншот

В Російській Федерації своєю симпатією до диктатора Володимира Путіна вразив місцевий «бомж». Після рейду по сміттєвому баку він заявив, що президент РФ йому дуже подобається.

Відео з коротким коментарем-інтерв’ю стало поширюватися по телеграм-каналах. У кадрі на зустрічне питання про те, чи буде він на наступних президентських виборах голосувати за Путіна, росіянин відповідає позитивно.

«Він мені дуже подобається…він пенсію трошки підняв», — говорить він.

Відповідну аргументацію громадянин РФ «закріпив» своєю ревізією смітника. Там він знайшов пляшку з водою, і навіть трохи з неї відпив. 

У РФ бомж порився в смітнику і заявив, що все одно любить Путіна «Напивається всмерть і засинає під будинком»: ЗМІ дізналися про пияцтво екс-зятя Путіна У Москві скасували парад: поки тільки першотравневий Батько загиблого моряка «Москви» звернувся до Путіна з критикою «Українці — вороги»: чоловік Симоньян випадково зруйнував головний міф роспропаганди (відео)

Економіці РФ загрожує колапс через дії Путіна

Нагадаємо, що життя громадян РФ з 24 лютого 2022 року пішло під укіс через війну, яку розпочав російський диктатор Володимир Путін проти України. Попри те, значна частина населення намагається приховати цей факт, запевняючи, що Росія зможе витримати тиск санкцій і забезпечити сама себе необхідними товарами і технологіями, реальні перспективи економіки РФ абсолютно інші.

7 березня 2023 року аналітики KSE Institute у своєму підсумковому звіті про вплив санкцій на економіку РФ вказали, що Росія вже вичерпала всі свої ліміти. Про те, що росіяни незабаром залишаться з порожніми кишенями також попередив Олег Дерипаска. 

Аналогічної думки дотримується і президент Асоціації українських банків Андрій Дубас. За його словами, економічний колапс для Росії невідворотний. 

Джерело

Новости Крыма