У Придністров’ї в сім’ях російських військових почалася паніка: що сталося

Жінки переховують чоловіків-військових у льохах та підвалах.

У Придністров’ї жінки ховають чоловіків-військових, щоб їх не відправили на війну / фото gur.gov.ua

У невизнаному Придністров’ї дружини ховають своїх чоловіків-військових, щоб вберегти від бойових завдань. Контингент РФ роками служив у курортниз умовах.

За словами спікера оперативного командування «Південь» Владислава Назарова, коли українські війська активізувалися вздовж ділянки кордону із невизнаною Придністровською молдовською республікою, у сім’ях військовослужбовців російського контингенту, який там перебуває, почалася паніка.

«Жінки почали переховувати своїх чоловіків-військових у льохах та підвалах, не відпускаючи їх на службу. Вояки, несподівано для себе, потрапили у специфічний рай. Зокрема, власні дружини, які зазвичай лаялись на зловживання ними алкоголю, самі частують їх вином, доводячи до сп’яніння, аби ті протягом кількох днів не виходили на службу і не були відправлені на виконання бойових завдань», — йдеться у повідомленні.

«Полювання» на росіян: як працюють українські розвідники на кордоні з РФ (відео) У Бахмуті загинув археолог-науковець Юрій Коваленко

За словами Назарова, російський контингент багато років служив майже в курортних умовах.

«Контингент, який роками служив у спокійних майже в курортних умовах – фрукти, овочі, вино, помірний клімат лагідного півдня, підвищене грошове забезпечення в рамках закордонного відрядження – опинився перед жорсткою реальністю: виконувати бойову задачу», — заявив Назаров.

Ситуація в Придністров’ї — що відомо

Невизнана ПМР межує с Україною, зокрема з Одещиною. На території ПМР вже багато років перебуває російське військове угруповання. ЗСУ відстежують там ситуацію.

Взимку президент Майя Санду заявила, що Кремль готує держпереворот у Молдові. Після цього в Молдові розпустили парламент та обрали новий. Новообраний прем’єр-міністр країни заявив, що Придністров’я необхідно демілітаризувати.

Крім того, в Молдові затримали іноземців, які коордиеували дії з людьми, пов’язаними з «змовницькою мережею зарубіжних експертів». Також в країну не пустили представника ПВК «Вагнер».

Джерело

Новости Крыма