У низці областей оголошено повітряну тривогу: окупанти запустили дрони

Ворог атакує Україну ударними дронами, працює ППО.

В багатьох областях України оголошено повітряну тривогу / фото ua.depositphotos.com

У низці областей України оголошено повітряну тривогу. Російські окупанти запустили ударні дрони з південного напрямку. 

Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ. Також військові попередили про роботу сил протиповітряної оборони в Миколаївській та Запорізькій областях.

Починаючи з 00:00 2 липня, у ПС ЗСУ повідомляли про загрозу застосування ворогом ударних дронів на Херсонщині, Миколаївщині, Дніпропетровщині, Кіровоградщині. О 01:18 повідомлялося про загрозу застосування БПЛА у Черкаській області. Водночас на Сході – загроза застосування балістичного озброєння.

Оновлено 01:30: Загроза застосування російськими окупантами ударних БПЛА поширилася і на Вінничину, повідомили в Повітряних силах.

Станом на 01:39 карта повітряних тривог в Україні виглядає так:

скріншот

Оновлено 01:59: Відбій загрози застосування балістичного озброєння для Полтавської, Донецької та Харківської областей, заявили в Повітряних силах ЗСУ.

Оновлено 02:19: У Київській області (без Києва) є загроза застосування ворогом ударних БПЛА з південного напрямку. У Повітряних силах закликали терміново пройти до укриттів.

У Київській області вже оголосили повітряну тривогу.

Оновлено 02:26: Загроза застосування ворогом ударних дронів поширилася і на Київ. 

Оновлено 02:30: Тривогу оголосили в Києві та Житомирській області. 

Тривога в Україні станом на 2:30 / скріншот

Оновлено 02:37: У Миколаївській області – відбій повітряної тривоги.

Оновлено 02:49: У Києві працює ППО, підтвердили в Повітряних силах.

Тим часом у Дніпропетровській, Херсонській областях оголошено відбій тривоги.

Оновлено 02:54: Рух ворожих дронів зафіксовано на Київщині.

«Київська область! Зафіксовано рух ворожих БпЛА! У регіоні працює ППО. Дотримуйтеся інформаційної гігієни – не фотографуйте та не знімайте роботу наших захисників. Не нехтуйте правилами безпеки. Залишайтеся в укриттях до закінчення повітряної тривоги», – повідомили в КОВА. 

Оновлено 03:02: У Черкаській, Вінницькій, Житомирській та Кіровоградській областях оголошено відбій тривоги.

Станом на цю мить «червоними» залишаються Київ та Київська область. Також вже кілька місяців відбою немає на Луганщині та в Криму.

Новина оновлюється…

Сирський показав відео знищення російського «Граду» з екіпажем РФ перекидає нові підрозділи до Мелітополя та Генічеська — мер Росіяни проводять каральну операцію на захопленій частині України: партизани розкрили деталіАтаки дронів по Україні

В ніч проти 28 червня українські захисники знищили шість ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-136/131». Загарбники атакували Україну з південно-східного напрямку.

Раніше у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України попередили, що Росія може вести з Іраном переговори не лише про постачання дронів типу Shahed-136/131, а й інших БЛПА. При цьому представник ГУР Вадим Скібіцький наголосив, що серійного виготовлення «Шахедів» на території Росії українська розвідка поки не бачить.

Джерело

Новости Крыма