«У нас не складається»: Пригожин назвав ЗСУ однією з найсильніших армій у світі

Українські військовослужбовці однаково успішно використовують будь-які системи, сказав він.

Пригожин визнали поразки РФ в Україні / Скриншот

Ватажок російської приватної військової компанії»Вагнер» Євген Пригожин назвав українську армію однією з найсильніших у світі.

В інтерв’ю російському пропагандисту він заявив, що війська РФ «по-хамськи пройшлися чобітьми по території України в пошуках нацистів». «Підійшли до Києва, потім, російською мовою кажу, об**ралися і відійшли. Потім до Херсону — об**ралися і відійшли. Ізюм, Красний Лиман… І якось у нас все не складається», — сказав він.

Пригожин поскаржився на те, що російське командування не зробило жодних висновків, Україна тепер нація, про яку знає весь світ, а її армія стала в рази сильнішою.

Ватажок «вагнерівців» сказав, що вони бачили як воюють американці, французи, сили ООН і африканські племена, тому сьогодні він може назвати українську армію однією з найсильніших.

Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги: що отримають ЗСУ У Запоріжжі знайшли чотири вантажівки з тілами російських військових Частина Бахмута все ще під контролем ЗСУ — Данілов

«У них високий рівень організації, високий рівень підготовки, високий рівень розвідки, у них є різне озброєння. Більш того, вони працюють на будь — яких системах: на радянських, на натівських, на чому завгодно — однаково успішно», — сказав він.

Що відомо про Пригожина

На початку повномасштабної війни стало відомо, що Пригожин, також відомий як «кухар Путіна», особисто вербує російських в’язнів на війну в Україні.

Журналісти повідомляли, що завербованих залякують відео зі стратою дезертирів, також бойовики практикують позасудові страти

У січні Сполучені Штати Америки ввели санкції проти ПВК «Вагнер». Також вона визнана транснаціональною злочинною організацією. У квітні санкції проти приватної військової компанії ввів Євросоюз.

Джерело

Новости Крыма