У МВС сказали, коли закінчать тренувати «Гвардію наступу»

Добровольчі бригади виконуватимуть штурмові завдання в ході контрнаступу.

Гвардію наступу готуватимуть кілька місяців / t.me/V_Zelenskiy_official

Бійців з «Гвардії наступу», що зараз формується, тренуватимуть від двох до чотирьох місяців. Також паралельно вирішуватимуть питання матеріально-технічного забезпечення нових бригад, розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

За його словами, першими на навчальні полігони відправлять «кістяк» формованих бригад – діючих військовослужбовців і працівників МВС, які вже мають певний досвід, в тому числі бойовий.

«Потім до них поступово будуть приєднуватися нові бійці – з числа добровольців, відібраних під час рекрутингової кампанії в бригади «Гвардії наступу», яка триває», – розповів міністр.

Україні потрібні винищувачі, щоб почати контрнаступ — Резніков Сили оборони намагаються відтіснити ворога від Дніпра в районі Херсона – Гуменюк «Божевільна тактика»: Резніков заявив, що під Бахмутом щодня «мінусують» 500 окупантів

Одночасно з цим йде процес комплектування нових бригад матеріально-технічними ресурсами. 

«Ми повинні вчасно заправити техніку, вчасно її відремонтувати. Ми розуміємо, що сам військовий не повинен думати ні про що [інше], як посилити свої навички, про свій професійний рівень і про дії на полі бою, щоб уберегти один одного, щоб виконати бойове завдання», – заявив Клименко.

Добровольчі бригади Гвардії наступу

На початку лютого Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування добровольчих штурмових бригад «Гвардії наступу». Стверджується, що вони зіграють важливу роль в ході майбутнього контрнаступу.

Як пояснив військовий експерт Ігор Романенко, поки ЗСУ будуть проривати фронт і розвивати оперативний успіх в ході контрнаступу, штурмові бригади займуться зачисткою населених пунктів.

У МВС похвалилися, що потік бажаючих вступити в «Гвардію наступу» настільки великий, що доведеться створювати більше бригад, ніж спочатку планувалося. Формувати їх будуть в дві хвилі.

Джерело

Новости Крыма