У Москві оголосили режим контртерористичної операції

Росіян також закликають своєчасно повідомляти про позаштатні ситуації та події.

Москва готується до приходу Пригожина з військами / фото ua.depositphotos.com

Московська влада оголосили початок контртерористичної операції у зв’язку зі збройним заколотом Євгена Пригожина.

У своєму Telegram мер Сергій Собянін повідомив, що оголошує понеділок неробочим днем, за винятком органів влади та підприємств безперервного циклу, оборонно-промислового комплексу, міських служб. 

Москвичів просять максимально утримуватися від поїздок по місту. «Можливе перекриття руху в окремих кварталах і на окремих дорогах», — попередив Собянін.

Росіян також закликають своєчасно повідомляти про позаштатні ситуації та події. 

Московські служби працюють в режимі підвищеної готовності.

Експерт спрогнозував, чи почнеться в Росії повномасштабна громадянська війна У Петербурзі опечатали літак і вертоліт Пригожина — росЗМІ Держсекретар США обговорив із союзниками по G7 ситуацію в РосіїПереворот в Росії — головне

У ніч на 24 червня «вагнерівці» висунулися за наказом їхнього ватажка Євгена Пригожина на Росію з метою «зупинити» військове керівництво РФ. 

Повідомлялося про перші бої між російськими окупантами у Ростовській і Воронезькій області. В ході бойових зіткнень регулярна армія РФ зазнала перших великих втрат.

Також ЗМІ зазначали, що російські силовики почали споруджувати блокпости і оборонні позиції на підходах до Москви. До російської столиці зараз рухаються підрозділи вагнерівців.

Джерело

Новости Крыма