У Москві масово скасовують авіарейси та евакуюють Київський вокзал

В російській столиці скасували понад 20 рейсів, ще 19 затримано – причина невідома.

В Москві евакуюють вокзал та скасовують авіарейси / фото ua.depositphotos.com

В російській столиці масово скасовують авіарейси. Крім того, проводиться евакуація Київського возкалу в Москві. 

Про це повідомляє пропагандистське видання ТАСС. Зазначається, що Київський вокзал у Москві евакуюють через повідомлення про загрозу вибуху. Його обстежують.

Водночас у московських аеропортах масово скасовують та затримують авіарейси. Причина – невідома.

«Близько 23 авіарейсів скасовано і 19 затримано в Москві в ніч на 3 вересня, випливає з даних сервісу «Яндекс Розкладу». За даними на 0:26 в аеропорту Внуково скасовано 6 рейсів, ще 5 затримано, у Шереметьєво затримуються 6 рейсів. У Домодєдово затримано 8, ще 17 скасовано», – йдеться у повідомленні.

В РФ зек-«вагнерівець» вкрав нагороди товариша-бойовика (фото) Путін заявив, що незабаром «економічне життя» росіян переїде в Китай (відео) Путін розповів дітям казку про «непереможність» Росії на 1 вересня (відео)Інші новини Росії  

На 1 вересня російських школярів змусили слухати гімн, стоячи на колінах. Сталося це в Красноярській школі №45. Примітно, що ані вчителі, ані батьки нічого дивного в цьому не побачили.

Крім того, росіяни почали масово страхуватися від «бавовни». Так, починаючи з липня 2023 року громадяни РФ наполягають на включенні в страхові поліси ризиків «диверсій». Доплати за страховку від атак дронів становить від 500 російських рублів до 5 тисяч рублів.

Джерело

Новости Крыма