У Міноборони Болгарії допустили можливість зіткнення НАТО і РФ в Чорному морі

При цьому, там підкреслили, що прагнуть уникнути будь-якої ескалації в морі.

У Болгарії припустили зіткнення НАТО і РФ у Чорному морі / фото dumskaya.net

Дії влади РФ можуть спричинити зіткнення з НАТО у Чорному морі, оскільки вона «постійно намагається розширити зону свого контролю»

Таку заяву зробив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев, передає Novinite. «Ми не можемо виключити зіткнення між НАТО та РФ в Чорному морі, але прагнемо уникнути ескалації. Однак це залежить від дій Росії, яка постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю», — пояснив свою точку зору болгарський міністр.

Тагарев підкреслив, що закінчення війни залежить від України, а головна умова для цього – «повне відновлення її територіальної цілісності».

Крім того міністр зауважив, що не «не сприймає серйозно» заяви екс-президента США Дональда Трампа про те, що він «зможе зупинити війну за 24 години».

Путін ігнорує заклики Туреччини та Китаю повернутися до «зернової угоди» — WSJ Кінець епохи Путіна: колишній британський шпигун спрогнозував відхід диктатора з владиСитуація в Чорному морі

Ситуація в Чорному морі погіршилась з тих пір, коли РФ вийшла з «зернової угоди». Після цього вона почала нищити ракетами українську портову і зернову інфраструктуру. Крім того, влада країни-агресора заявила, що буде розглядати будь-які кораблі, які слідують через Чорне море, як такі, що перевозять військові вантажі.

Джерело

Новости Крыма