У Криму ФСБ Росії «фільтрує» українців: як знущається з людей

Окупанти порушують права громадян України, зазначили у Генштабі ЗСУ.

В Криму ФСБшники знущаються з українців / фото kubnews.ru

В окупованому росіянами Криму працівники Федеральної служби безпеки РФ допитують, б’ють та роздягають цивільних під час фільтрації.

В деяких населених пунктах півострова загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини, про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Генштаб Збройних сил України.

«Зокрема, у Красноперекопську працівники ФСБ проводять активні контррозвідувальні заходи із супроводженням принизливих процедур фільтрації, здійснюючи роздягання, допити з побиттям цивільного населення тощо», — йдеться у повідомленні.

Ситуація на фронті в Україні трохи змінилася: Генштаб ЗСУ назвав «гарячі» напрямки У Криму потяг зім’яв машину таксі: серед жертв є дві дівчинки (фото, відео)

Цікаві кримські новини — сьогодні це варто знати

Вже не раз повідомлялося, що росіяни в Криму переслідують людей, які виступають проти окупаційної «влади». ЗМІ не раз повідомляли про викрадення й «арешти» активістів. Людей навіть цькують за українські пісні.

Варто зазначити, що Київ вирішив боротися за всі свої землі, окуповані РФ. Загарбники вже готуються до оборони півострова — риють окопи та зводять фортифікаційні споруди.

Джерело

Новости Крыма