У Криму «дуже голосно бахнуло»: гауляйтеру «наснилася» ліквідація балістичних ракет

Вибухи в Криму сьогодні були потужні, з’ясували журналісти.

Сергію Аксьонову «наснилася» ліквідація балістичних ракет в Криму / фото «ЧП Крым»

У суботу, 10 червня, в тимчасово захопленому росіянами Криму пролунали потужні вибухи, з’явилася інформація про роботу протиповітряної оборони.

О 5:30 «дуже голосно бахнуло», повідомив Telegram-канал «Чп / Симферополь». За його даними, під Сімферополем у селі Донське чули два вибухи — один був потужний, а другий — не такий сильний.

«ППО, був потужний вибух, в селі Добре аж вікна вібрували. На автовокзалі аж шибки затряслися. Сімферопольський район, село Лікарське, було чути вибух», — йдеться на каналі.

Ватажку окупаційної адміністрації Криму Сергію Аксьонову «наснилася» ліквідація балістичних ракет, які нібито запустили з українського оперативно-тактичного комплексу.

«Вранці силами ППО збито дві балістичні ракети, запущені українським ОТРК «Грім-2″. Унаслідок атаки жертв і постраждалих немає. Прошу всіх дотримуватися спокою й довіряти лише перевіреним джерелам інформації», — стверджує гауляйтер.

Кривавий нічний удар россіян по Одесі: розкрито деталі (фото, відео) Росіяни обстрілювали Україну ракетами з імітатором ядерного заряду — Ігнат

Вибухи в Криму — зараз це варто знати

РФ захопила Крим у 2014 році і перетворила його на військову базу. Після повномасштабного вторгнення росіян в Україну в Криму вже не раз лунали вибухи. Противники скаржилися, що їх атакували і безпілотниками, і ракетами.

Зокрема, наприкінці березня окупаційні «влада» Криму поскаржилася, що дрони атакували їхній флот. Пізніше — на початку червня, Сергій Аксьонов стверджував, що на півострові «приземлений український безпілотний».

Джерело

Новости Крыма