У ISW розповіли, чого ЗСУ домоглися своїми контратаками під Бахмутом

Найінтенсивніші бої йдуть на трьох напрямках — Авдіївському, Мар’їнському, Бахмутському.

У Бахмуті йдуть жорстокі бої / t.me/DPSUkr

Росія стягнула до Бахмуту елітні підрозділи, але фланги росіян, схоже, залишаються слабкими, вважає Інститут вивчення війни.

Аналітики відзначили, що ЗСУ своїми контратаками, ймовірно, усунули загрозу оточення Росією українських військ в Бахмуті і змусили російські війська виділити мізерні військові ресурси для захисту від обмежених і локальних наступальних зусиль, як, ймовірно, і планувало українське командування.

Бої за Бахмут — головне

Сили оборони України зараз утримують і контролюють Авдіївку, в Мар’їнці ворог зіткнувся з потужним опором у місті.

Найінтенсивніші бої йдуть на трьох напрямках — Авдіївському, Мар’їнському, Бахмутському. За інформацією заступниці міністра оборони Ганни Маляр, в Мар’їнці ворог просунувся в місто, але ЗСУ дуже ускладнили ворогові завдання.

Також раніше Маляр повідомила, що росіяни нарощують кількість живої сили в Бахмуті. Окупанти продовжували атакувати напрямок ціною великих втрат, які «незрівнянно перевищують» втрати сил оборони.

Буданов пояснив, чи потрібно боятися РФ Росія атакувала Київ «шахедами»: в одному з районів виникла пожежа Медведєв заявив про набір в армію РФ 117 тисяч добровольців і контрактників за рік

За словами міністра Олексія Резнікова, під Бахмутом російські війська втрачають по батальйону на день. Загальні втрати загарбників на Бахмутському напрямку досягли до 70 тисяч осіб.

У передмісті Бахмута ЗСУ просунулися 18 травня 2023 року ще від 500 м до 1 км. Всього в командуванні звітували про звільнення за цей період до 20 квадратних кілометрів.

Джерело

Новости Крыма