У Генштабі ЗСУ назвали число кримських «вагнерівців»-зеків, яких РФ відправила на війну

Зеків вербували у ПВК «Вагнера», щоб компенсувати масштабні військові втрати, зазначили у Генштабі.

З Криму вороги відправили на війну понад тисячу зеків / фото ua.depositphotos.com

З початку лютого Росія використала близько 1,2 тис. найманців з приватної військової компанії «Вагнера», які були завербовані у в’язницях тимчасово окупованого Криму.

Про це йдеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 18:00 суботи, 11 лютого. «Для компенсації масштабних військових втрат з початку лютого цього року Росія використала близько 1,2 тис. найманців з російської приватної військової компанії «Вагнер», які були завербовані у в’язницях з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим», — повідомили у Генштабі.

Генштаб ЗСУ дізнався про саботаж серед російських військових: що роблять, щоб не воювати Росіяни катують українців у Херсонській області: очільник Меджлісу розкрив найпоширеніший вид звірства

Відео дняУчасть ПВК «Вагнера» у війні проти України — що треба знати

Як повідомляв УНІАН, восени минулого року ватажок ПВК «Вагнера» Євген Пригожин особисто відвідував колонії та вербував для участі у бойових діях в Україні російських в’язнів.

20 січня британська розвідка повідомляла, що в Україні воює до 50 тис. бойовиків ПВК. 3 лютого у Генштабі ЗСУ повідомили, що за останній тиждень у виправних закладах у Новосибірській області Росії для участі у війні проти України було завербовано до тисячі найманців.

Голова благодійного фонду «Русь сидящая» Ольга Романова говорила, що ПВК «Вагнера» вже втратила на війні в нашій державі близько 40 тис. раніше завербованих в’язнів. 

Джерело

Новости Крыма