У Elden Ring виявили баг, який перетворив гру на світлову вечірку (відео)

Помилка могла виникнути з різних причин.

Баг в Elden Ring / скриншот з відео

Баги в масштабних іграх виникають на постійній основі. Он The Elder Scrolls V: Skyrim за 11 років так і не вичистили від помилок. Гравці постійно стикаються з усілякими дивацтвами, наприклад, голим кур’єром на вулицях міста. А нещодавно вельми незвичайний баг виявили в Elden Ring. У одного з користувачів оточення раптом перетворилося на світлову вечірку.

Відвідувач форуму Reddit під псевдонімом iproudlysimp опублікував відео, на якому демонструється його спуск в підземне місто Нокрон. Частина об’єктів на локації з невідомої причини стали відображатися в комбінації різноманітних неонових кольорів. Видовище було схожим на рейв — вечірку зі світловим шоу і діджеями. Залишилося тільки додати в ролик запальну музику.

Більшість коментаторів на Reddit вирішили, що проблема полягає в відеокарті iproudlysimp. Один з користувачів порадив перевірити нагрівання графічного процесора і оновити драйвери. Ще одна версія — збій в роботі трасування променів. Але iproudlysimp не відповів, чи була включена технологія RTX. Тому, найімовірніше, помилка виникла через відеокарту.

Дивний світловий баг в Elden RingElden Ring — основні подробиці

  • Це рольовий екшен від японської студії FromSoftware, творців Dark Souls, Bloodborne і Sekiro: Shadows Die Twice.
  • Події гри розгортаються в світі під назвою Междуземье. Головний герой, Потьмянілий, повинен зібрати осколки Кільця Елдена, щоб стати єдиним правителем. Для цього необхідно перемогти шістьох напівбогів.
  • Геймплей проекту включає складні битви, прокачування і створення власної збірки персонажа, пошук секретів, крафт і поїздки на коні.
  • Elden Ring вийшла 25 лютого 2022 року на ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і Series S. На Metacritic вона отримала в середньому 95 балів від критиків і увійшла в сто найбільш високооцінених ігор всіх часів.

Джерело

Новости Крыма