Врятував тисячі життів: внаслідок російського обстрілу Херсонщини загинув лікар-онколог

Він також брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Внаслідок обстрілу Херсонщини загинув лікар Олександр Моргунов / фото facebook.com/khersononco

Внаслідок російської атаки Херсонщини у середу, 3 травня 2023 року, загинув лікар-онколог Олександр Моргунов. Він присвятив медицині понад 40 років та врятував тисячі життів. 

Про загибель лікаря повідомили в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Там розповіли, що Олександр Моргунов також брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

«32 роки працював в Херсонському обласному онкологічному диспансері: спочатку лікарем-онкогінекологом, а з 2006 року на посаді завідувача гінекологічного відділення. Тисячі виконаних операцій, десятки тисяч врятованих життів і вилікованих пацієнток», – йдеться у повідомленні. 

Колеги згадують Олександра Моргунова як професіонала своєї справи, наставника молоді, надійного і відповідального колегу, милосердного лікаря та доброго товариша.

Для порятунку поранених херсонців сьогодні здали кров 164 донорів, серед них є іноземці Росіяни обстріляли потяг в Херсоні: поранено провідника У Херсоні запроваджують цілодобову комендантську годину: як пояснюютьОбстріл Херсонщини 3 травня

3 травня російські окупаційні війська влаштували масований обстріл Херсонської області. Станом на ранок 4 травня повідомлялося, що внаслідок кривавої атаки загинули 23 людини, ще 46 осіб, серед яких двоє дітей, дістали поранень. 

У памʼять про вбитих цивільних мешканів в Херсоні та області оголосили триденну жалобу. В ОВА зазначили, що російські війська цинічно обстріляли залізничний вокзал, супермаркети, автозаправку, житлові квартали Херсона та подвір’я домів.

Джерело

Новости Крыма