«Влада» Севастополя заявила про атаку дронами: ЗМІ з’ясували деталі (відео)

У Севастополі чули звуки стрілянини із зенітної гармати, повідомили журналісти.

У Севастополі вночі чули два вибухи / фото УНІАН

У ніч на понеділок, 24 квітня, в захопленому Росією Криму — в Севастополі, близько 3:30 було чути два вибухи.

Вибухи звучали з району, в якому знаходяться військові частини, — недалеко від Стрілецької бухти і Нахімовського училища, повідомили кореспонденти «Крим.Реалії». Журналісти додали, що ще було чути звуки стрілецької зброї та зенітної гармати.

Вибухи в Севастополі Буданов розповів про наближення знакової битви Генштаб ЗСУ розкрив, де на Донбасі багато поранених росіян

Вибухи в Севастополі — що повідомлялося

Посіпака російських окупантів у захопленому РФ Криму, так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв поскаржився, що у ніч на 24 квітня була атака безпілотниками.

Псевдочиновник повідомив, що місто атакували надводними безпілотниками о 3:30. Развожаєв стверджує, що один з дронів вибухнув сам, а ще один — знищили сили протипідводно-диверсійне забезпечення. За його словами, в результаті атаки дронами пошкоджених об’єктів немає.

Нагадаємо, 22 березня окупаційна влада Криму повідомила про атаку надводними дронами і стверджували, що були ліквідовані три об’єкти.

Ще раніше — наприкінці жовтня минулого року — ЗМІ дізналися про вибухи у Севастопольській бухті. Тоді псевдовлада півострова стверджували, що збили дрони, які атакували російський флот. За відомостями журналістів, унаслідок атаки пошкоджено чотири кораблі супротивника.

Джерело

Новости Крыма