Витік секретних документів США: у Великобританії вказали на неточності

Міноборони вважає, що вони можуть поширювати дезінформацію.

Штати розслідують серйозний витік інформації / фото ua.depositphotos.com

У Міністерстві оборони Великої Британії прокоментували інформацію про витік у мережу секретних документів Сполучених Штатів Америки.

Офіційну заяву представника Міністерства оборони опубліковано в мікроблозі Twitter. У ньому говориться, що широко висвітлюваний витік «можливої секретної інформації» Сполучених Штатів продемонстрував серйозний рівень неточності.

«Читачі повинні бути обережні, приймаючи за чисту монету твердження, які можуть поширювати дезінформацію», – йдеться в повідомленні.

Витік секретних документів: що відомо

Нагадаємо, що раніше у соцмережах поширили засекречені документи, які містять деталі плану США та Північноатлантичного Альянсу щодо оснащення ЗСУ перед контрнаступом.

США готуються ввести санкції проти угорського уряду – ЗМІ Вірменія вчинила провокацію, серед військових є поранені і загиблі – МО Азербайджану Німеччина влітку змінить посла в Україні: в МЗС України назвали ім’я нового

Експерти вважають, що в документах змінили деякі дані — наприклад, там завищені втрати українських сил і занижені втрати російської армії в Україні.

За даними CNN, Україна вже змінила свої військові плани через публікацію цих документів. Водночас в Офісі президента України заявили, що вони є «фотошопом» і російською ІПСО перед великим контрнаступом. 

На розслідування витоку в Штатах можуть піти місяці. Тим часом представники комітету з розвідки Палати представників США сказали журналістам, що цей витік може мати призвести до поганих наслідків.

Джерело

Новости Крыма