Віталій Портников: Хто там їде до Криму?

Президент РФ Володимир Путін, фотоколаж

 

Рубрика «Погляд», спеціально для Крим.Реалії

Російський віцепрем’єр та куратор туристичної галузі Дмитро Чернишенко прибув до Криму: ще кілька днів тому він пообіцяв провести відпустку на окупованому півострові, «якщо його відпустять». І підкреслив, що поїде через Кримським мостом «потягом, як належить».

Дмитра Чернишенка, схоже, «відпустили» – поки що, як бачимо, попрацювати «весільним генералом» і пообіцяти грошей на розвиток кримського туризму.

Після ударів по Керченському мосту Кремлю необхідно довести, що півострів залишається безпечним курортним напрямком. І якщо вже високопосадовці сюди приїжджають, щоб поцікавитися розвитком туристичної галузі, то «простій людині» вже точно варто поїхати до Криму, а не лише на переповнені пляжі Сочі чи Адлера.

«Горячая» неделя в Крыму: «бавовна» туристам нипочем? (видео) Будь ласка, зачекайте Embed

«Горячая» неделя в Крыму: «бавовна» туристам нипочем? (видео)

Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px

The URL has been copied to your clipboard

No media source currently available

0:00 0:13:52 0:00 Завантажити на комп'ютер

  • 240p | 33,9MB
  • 360p | 48,7MB
  • 480p | 77,8MB
  • 720p | 195,4MB
  • 1080p | 237,5MB

Упевнений, поїздка Чернишенка – ще один доказ того, що Кремль прагне використовувати росіян як «гарматне м’ясо» аж ніяк не лише на фронті. Будь-який відповідальний уряд не закликатиме співвітчизників вирушати відпочивати в зоні бойових дій. Будь-який – але тільки не уряд Володимира Путіна! Одразу після чергового вибуху на Керченському мосту серед росіян почали поширювати інструкції про «безпечний маршрут» так званим «сухопутним коридором», тобто окупованою українською територією в безпосередній близькості до зони бойових дій.

Поїздка Чернишенка – ще один доказ того, що Кремль прагне використовувати росіян як «гарматне м'ясо» аж ніяк не лише на фронті

Зараз у соціальних мережах з’являються бадьорі звіти тих, хто проїхав цим маршрутом і був у захваті від розбомбленого російською армією Маріуполя.

Так з кожним днем війни російські чиновники перетворюють своїх співгромадян на заручників війни. Тепер, схоже, Путіну мало схвалення його дій у соціологічних опитуваннях, уроків ненависті у школах і телевізійної пропаганди.

Тепер, мабуть, йому потрібно, щоб росіяни робили конкретні кроки щодо підтримки війни. Хтось прямував на фронт. А хтось їхав до Криму, щоб продемонструвати решті «безпеку» відпочинку на півострові. І, певен, завдання російських чиновників – брати участь у цій виставі заманювання людей ближче до зон ризику. Чим, власне, і опікується в окупованому Криму російський віцепрем’єр.

Думки, висловлені в рубриці «Погляд», передають точку зору самих авторів і не обов’язково відображають позицію редакції

Джерело

Новости Крыма