Випускають дуже багато браку: експерт розповів про проблеми з виробництвом ракет в РФ

За словами експерта, якщо за місяць в РФ можуть виробити 35 ракет Х-101, то з них одна-дві будуть бракованими.

При виробництві ракет в РФ виникає багато браку, каже Коваленко / фото з соцмереж

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олексанр Коваленко заявив, що коли росіяни починають нарощувати виробництво озброєння, зʼявляється дуже багато браку. Це стосується, наприклад, боєприпасів. 

Як зазначив експерт в ефірі телеканалу FREEДОМ, через відсутність технічного контролю, бракована продукція допускається до застосування.

«Так, вони змогли завдяки контрабанді наростити виробництво на 10-15% крилатих ракет Х-101. Але не всі з цих ракет є досить якісними. І це відбивається вже дзеркально на більш масовому виробництві. Якщо вони, наприклад, за місяць можуть зробити 35 ракет Х-101, то з них одна-дві будуть браковані. Це серйозна проблема для виробництва такої невеликої кількості партій. Якщо ми говоримо про виробництво таких снарядів, як 152 мм або 122 мм, то з 10 тисяч таких боєприпасів 100-200 або навіть 500 можуть бути браковані та самодетонуючі», – пояснив Коваленко. 

Оглядач додав, що в намаганні наростити обсяги виробництва, російський ВПК деградує. На його думку, це виробництво й надалі буде шкодити самій військовій машині Росії.

Голова МЗС Британії звинуватив Іран в постачанні зброї до Росії РФ перекинула на аеродром Бердянська 20 гелікоптерів — «Схеми» (фото) Стало відомо, звідки РФ бере комплектуючі для своїх ударних дронів «Ланцет» Іран використовує китайські деталі для прискорення поставок дронів до Росії — WSJВиробництво озброєння в РФ

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що, незважаючи на санкції, РФ все ще вдається виготовляти нові ракети. Країна-агресор змогла обходити обмеження та отримувати комлектуючі від інших країн. 

На зустрічі з пропагандистами російський диктатор Володимир Путін вихваляв танк Т-90. Військовий експерт Олександр Коваленко наголосив, що в нього насправді маса проблем. Наприклад, «найбільш захищений танк» дуже швидко горить. Скорострільність танків, за словами оглядача, становить 6-8 пострілів на хвилину, а бронепробивність російських пострілів відставала і продовжує відставати від західних.

Джерело

Новости Крыма