«Він поводиться, як принцеса»: Зеленський виключив спілкування з Путіним (відео)

За словами українського лідера, Путін догрався й тепер з ним не виникає бажання розмовляти.

Зеленський в ефірі італійського телебачення назвав Путіна розпещеною принцесою / скріншот

Президент України Володимир Зеленський назвав російського диктатора Володимира Путіна розпещеною «принцесою», з якою неможливо ні про що розмовляти.

Зеленський в ефірі італійського ток-шоу Porta a Porta вказав, що хотів прийти до спільної домовленості з Путіним до початку повномасштабного вторгнення, щоб закінчити війну на Донбасі. 

«Я хотів закінчити війну — знайти домовленість. Він як, вибачте, принцеса, ніяк не міг знайти формат зустрічі», — сказав президент. 

За його словами, після неодноразових відмов у зустрічах і проведенні телефонних переговорів, йому з Путіним «вже нема про що говорити».

Лідер РФ сприймає війну, як жарт, а уявні прагнення Кремля до миру, не більше, ніж спроби знайти новий спосіб маніпулювати Заходом: «Щоб не вводили санкції, не допомагали Києву, але після цього, повірте мені, через рік він прийде навалою вбивати нас знову», — резюмував Зеленський. 

Зеленський порівняв Путіна з розпещеною принцесою Політтехнолог Михайло Шейтельман: Після збиття «Кинджала» Путін зрозумів, що навіть не в змозі відповісти на удар по Кремлю Не ракета, а «блік»: експерт розкрив головні фішки Storm Shadow (відео) Лукашенка лікують професори з Москви, у нього стався серйозний збій — ЗМІ Зеленський вперше з початку повномасштабної війни прибув до Німеччини

Зеленський розповів, що Путін загнав Росію в «капкан»

Нагадаємо, що під час інтерв’ю італійським журналістами лідер України заявив, що Путін на посаді президента Росії загнав країну в повну «ізоляцію». 

Зеленський вважає, що Путін кривавою війною проти України позбавив росіян всього: мови, історії, економіки, поваги — все це стерлося в очах цивілізованого міжнародного світу.

Тепер від лідера РФ відвертається власне оточення, а солдати РФ від самого початку не вірили, що їхнє життя хоч щось означає для Путіна, підкреслив президент України. 

Джерело

Новости Крыма