Війна за крок від Криму. Де найнебезпечніше на Кримському півострові (МАПА)

Пожежа на нафтобазі у Козачій бухті Севастополя 29 квітня 2023 року

 

Війна вже за крок від Криму. Нафтобаза в Севастополі, Керченський міст, аеродром у Саках – і це лише мала частина об’єктів, які вже пережили так звану «бавовну». Сам же Кримський півострів просто нашпигований військовими базами та полігонами.

Журналісти Радіо Свобода та Крим.Реалії знайшли і розпізнали понад 220 російських військових об’єктів у Криму. Ми знаємо їх точне розташування, яке завдання виконують, у нас є їх фото та свіжі супутникові фотографії. Всі ці дані ми об’єднали в одну базу та оформили у зручній інтерактивній онлайн-карті.

Це аеродроми, склади озброєння і пального, системи протиповітряної оборони, радіолокаційні станції та флот. Частина цих військових баз – колишні українські військові частини, але є й такі, що їх Росія створила повністю з нуля.

Мапа військових об'єктів Криму. Скріншот

Абсолютна більшість цих об’єктів розташована в густонаселених містах, дуже близько до житлових будинків, шкіл і лікарень. Тим самим вони створюють потенційну небезпеку цивільним довкола себе. Важливо, щоб кримчани знали, що розташовано поруч, були поінформовані та мали змогу убезпечити себе і своїх близьких.

Пожежа на нафтобазі у Козачій бухті Севастополя 29 квітня 2023 року

Переходьте за цим посиланням, обирайте категорію, що вас цікавить, далі – дивіться і читайте більше про військові об’єкти. Не забудьте поділитися цією інформацією та відео з друзями і тими, кому вони можуть бути корисні.

Джерело

Новости Крыма